W naszym Domu Pomocy Społecznej, odbyła się wspaniała zabawa karnawałowa, która została przygotowana i poprowadzona przez cudowną gościnie Dj Margot. Piękna oprawa muzyczna, liczne atrakcje, barwne akcenty, aż wreszcie słodki poczęstunek, przypomniały Mieszkańcom Domu o ich wewnętrznym dziecku, które pragnie radości, spontaniczności i zabawy. Dobrze było na chwilę zapomnieć o codziennych trudach i oddać się chwilom przyjemności.